Led Ekranfreeled led ekran

Dış Mekan ve Totem Led Ekran

totem led ekran

Açık havada reklamınızı totem ve dış mekan led ekran ürünü ile yapın, hem yüksek reklam bedelleri ödemek zorunda kalmayın hemde çevredeki vatandaşların ürünleriniz yada hizmetlerinden haberdar olmasını sağlayın. Diğer reklam unsurlarına göre hem maliyet hemde uzun ömürlülük açısından led ekran kullanarak yapılan tanıtımın her zaman daha başarılı olduğunu göreceksiniz.

Freeled Elektronik; mağazanızın yada led ekran ürünü kullanmak istediğiniz alanın çevre görseline en uygun ekran üretimi yapmaktadır, ürünlerimizi satın alma şartlarına göre yerinde montaj, satış sonrası teknik destek, ve ürünle ilgili herhangi bir sorun olduğunda yerinde teknik destek ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Dilerseniz bizimle hemen iletişim kurun, bütçenize uygun led ekran ürününü birlikte seçelim.

İç Mekan Led Ekran

iç mekan led ekran

Size HD kalitesinde parlak bir görüntü sunmamamız için hiç bir neden yok, gelişen led ekran teknolojileri sayesinde P2,5 pixel çözünürlüğünde led pannellerden oluşturabileceğimiz iç mekan led ekranlar ile ürünlerinizin tanımını HD kalitesinde yapabilirsiniz.

LCD ekranlara göre daha uzun ömürlü olan iç mekan led ekran ürünü, endüstriyel yapısı ile daha dayanıklı ve en önemlisi daha parlaktır, böylece gün ışığında bile tanıtımını yapmak istediğiniz görüntüyü kusursuzca izleye bilme olanağına sahip olursunuz.

Maaliyeti dış mekan ürünlerine göre daha yüksek olsa da ürünlerinizi veya hizmetlerinizi yakın mesafeden kusursuzca tanıtma olanağına sahip olmak için iç mekan led ekran ürünü kullanımı gerekmektedir. Dilerseniz Freeled Elektronik müşteri hizmetlerini arayarak bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Mobil Led Ekran

mobil led ekran

Taşınabilir led ekran teknolojini en iyi kullanabilen firmalardan biriyiz, organizasyon şirketlerinin yada direkt şirketinizin tanımı amaçlı kiralaya bileceğiniz mobil led ekran ile istediğiniz zamanda istediğiniz yerde yayın yaparak ürünlerinizi, hizmetlerinizi, yada kampanyalarınızı yerel halka açık hava da tanıta bilirsiniz,

Bütçenize uygun mobil led ekran kiralama seçenekleri için lütfen müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişim kurun.

Müşteri Hizmetleri İçin Lütfen Arayın

Mobil : +90 (553) 683 50 65

Sabit : +90 (212) 424 50 60

Led Ekran-Review Avg. Rating: 10 50 Reviews