Hakkımızda

Freeled Elektronik

Freeled Elektronik 2013 yılında sektörde yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahip olan Müjgan BAHAR tarafından, geniş kapsamda Led Ekran ve Led Tablela üretimi yapmak amacıyla kurulmuştur.

Seçkin ve uzman personeli ile siz değerli müşerilerine A+ kalitede hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; konusunda eğitimli, sektörde tanınmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Led Ekran ve Led Tabela taleplerinizde siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapmaktayız.

freeled hakkında

Misyon ve Vizyonumuz

Şirketimizin amacı her zaman ve her yerde görev tanımını, müşterilerinin led ürün gereksinimlerini sağlayacak kaynakları geliştirmekle birlikte müşterilerine kaliteli, ekonomik ürünler sunmaktır.

Misyonumuz :

Müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler üreterek, uzun vaadeli kalıcı dostluklar kurmak hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.
Freeled Elektronik, kaliteli hizmetin ancak dürüstlük ve sorumluluk çerçevesi içinde ilkeler ile sağlanacağına inanarak bu yola çıkmıştır . Müşteri ve personel odaklı çalışma , sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, profesyonel ve dinamik personel, kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı temel ilkeleri olmuştur.

Vizyonumuz :

Freeled Elektronik'in vizyonu; en güvenilir şekilde , zamanında ve eksiksiz kaliteli hizmeti tüm müşterilerine sağlamak ve böylelikle müşterilerine çözüm ortağı olmaktır. Her müşteri özeldir ilkesi ile hareket eden ve verdiği hizmeti daha üst seviyelere taşımak için profesyonel kadromuz ,çalışmalarına ünümüz koşulları ve teknolojisini de çok iyi takip ederek müşlerilerinin rekabet gücünü koruyup arttırmayı hedeflemektedir.

Led Üretim Kapasitemiz

Freeled Elektronik led fabrikası zengin stok kaynakları ve seri üretim için gerekli makineleri ile haftanın 6 günü 24 saat en son teknolojiye sahip led ekran ve led tabela üretimi yapma kapasitesine sahiptir, led ekran ve led tabela üretim fabrikamızda çalışan 15 uzman teknik personellerimiz üretim ve ürünlerin kurulum aşamasında da son kullanıcı ve bayilerimize destek vermeye devam etmektedir.

Freeled Elektronik güvencesi ile üretilen led tabela ve led ekranlara 2 yıl garanti verebilmemizin en büyük nedeni elektronik mühendisliki konularında deneyimli personellerimizin yapmış olduğu çalışmalara ve kalite kontrolüne dayanmaktadır. Müşteri temsilcilerimizin yardımları ile müşterinin ihtiyacına göre belirlenen led ürün üretim aşaması sırayıyla şu şekilde ilerlemektedir;

Freeled Elektronik'in sektörde fark yaratmasının en büyük nedenlerinden biriside uluslararası ticaret ağından kaynaklanmaktadır, dış ticaret konusunda deneyimli personelimiz kaliteli ve maddi anlamda uygun ürünlerin seri siparişlerini sürekli olarak kontrol altında tutuyorlar böylece piyasalarda ürün sıkıntısı yaşanması halinde dahi Freeled Elektronik bayi ağına sürekli olarak stoklarından ürün çıkarta bilme kabiliyetlerini sahiptir.